Радіографічне встановлення Z-Motion
|
Стенд Z-Motion повністю моторизований та збалансований. Для швидкого позиціонування, стенд можна легко встановити вручну, натиснувши вимикачі гальм, вимикачі розташовані на ручках рентгенівської трубки та детектора. Стенд оснащений чотирма електромоторами для точного та легкого позиціонування під час використання моторизованих рухів.
Використання Z-Motion можливе для пацієнтів у різних положеннях: сидячи, стоячи або лежачи на мобільному рентгенографічному столі. Унікальний дизайн зберігає вирівнювання між коліматором та цифровим приймачем у будь-якому положенні. Завдяки широкому діапазону зміни фокусу від джерела випромінювання до приймача (SID) 39" - 79" (100 - 200 см), можна виконувати велику кількість різних досліджень, такі як: обстеження грудної клітки, у косих та латеральних проекціях та обстеження на столі.
Зручне керування
Всі моторизовані та запрограмовані позиції Z-Motion відображаються на 7" сенсорному дисплеї управління, автоматично обертається відповідно до положення штатива Z-Motion. Цей дисплей має простий і зручний інтерфейс користувача, який дозволяє оператору встановити вже 6 запрограмованих позицій.
Мембранні кнопки управління з боку детектора забезпечують більшу гнучкість та зручність для оператора під час роботи. Пульт дистанційного керування Bluetooth для точного позиціонування (замовляється окремо).
Опція "Sticky Position", яка активується за допомогою 7" сенсорного дисплея дозволяє автоматично коригувати та переміщати штатив Z-Motion у запрограмоване положення після його ручного орієнтовного переміщення.
Опціонально доступні програми "склеювання" зображень для 2-х або 3-х обстежень.
Безпека понад усе
Стенд Z-Motion оснащений повним набором активних та пасивних механізмів безпеки, включаючи безконтактні датчики, які допомагають виявити зіткнення та механічні перешкоди захисту як користувача, так і пацієнта.
Кнопка аварійного вимкнення розташована збоку колони та вимикає апарат при натисканні.
Супутні товари
Форма заявки


